Appel Pensioenuitvoering bv, Edvard Munchweg 107-b, 1328 MK ALMERE +31(0)85-2104099

Wie is Appel

Well done is better than well said (Benjamin Franklin)

 

Teamgeest

Het team van APPEL-pensioenuitvoering bestaat sinds 2008. Onze mensen hebben op dit moment een gemiddelde werkervaring met pensioenadministraties van vijftien jaar. We delen een mentaliteit van hard werken, maximale kwaliteit leveren, hechten nadrukkelijk aan de goede relatie met onze klanten en hebben plezier in het werk dat we voor u doen.

U kunt op ons rekenen!

innerbannerjpg
 

Medewerkers Administratie en Bestuurswerk

marja-van-lubek
Marja van Lubek

COO
085 210 40 91
Marja.vanLubek@appelpensioen.nl

rahmacherratjpg
Rahma Cherrat

administrateur
085 210 40 93
Rahma.Cherrat@appelpensioen.nl

gerardvanderschoorjpg
Gerard van der Schoor

senior manager pensioenadministratie
085 210 40 92
Gerard.vanderSchoor@appelpensioen.nl

hermandejongjpg
Herman de Jong

administrateur
085 210 40 96
Herman.deJong@appelpensioen.nl

esthertibbenjpg
Esther Tibben

office manager
085 210 40 99
Esther.Tibben@appelpensioen.nl

ellengiddingjpg
Ellen Gidding

CFO
085 210 40 95
Ellen.Gidding@appelpensioen.nl

bert-pol
Bert Pol

senior administrateur
085 210 40 98
Bert.Pol@appelpensioen.nl

Wim Verburg

implementatiespecialist
085 210 41 30
Wim.Verburg@appelpensioen.nl

Harold Tolboom

senior administrateur
085 210 40 94
Harold.Tolboom@appelpensioen.nl

Robert Steenmetz

senior administrateur
085 210 40 90
Robert.Steenmetz@appelpensioen.nl

Michel Groeneveld

administrateur
085 210 40 96
Michel.Groeneveld@appelpensioen.nl

Fèdde van Grinsven

junior financieel administrateur
085 210 40 90
Fedde.vanGrinsven@appelpensioen.nl